چرا آرتان بورس تاپ

۰ تا ۱۰۰ امور اخذ پذیرش

دپارتمان آرتان بورس تاپ در راستای اخذ بهترین نتایج و تجربه برای شما عزیزان صفر تا ۱۰۰ امور تحصیلی اعم از ترجمه مدارک، رزرو خوابگاه و امور پذیرش شما را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهد و در همه مراحل همراه شماست

اپلای رایگان

دپارتمان آرتان بورس تاپ نماینده رسمی مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های ترکیه، امور مربوط به پذیرش تحصیلی شما را بصورت رایگان انجام می دهد و آرتان بورس تاپ شما را در گذراندن این مسیر همراهی خواهد بود.

مشاوره رایگان و تخصصی

مشاورین حرفه ای آرتان بورس تاپ از طریق مشاوره تلفنی رایگان و مشاوره تخصصی حضوری با پرسش سوالات تخصصی شرایط شما را آنالیز کرده و بهترین پیشنهاد و راهنمایی را برای تحصیل در ترکیه ارائه می‌دهد.

پشتیانی

تحصیل با کیفیت و مقرون به صرفه برای داشتن آینده ای درخشان و مدرک معتبر، مسیر شما را برای فتح قله های پیشرفت هموارتر خواهد ساخت و آرتان بورس تاپ شما را در گذراندن این مسیر به بهترین شکل ممکن همراهی خواهد کرد.

مشاوران ما مشتاقانه آماده‌ی ارائه مشاوره‌ تخصصی به شما هستن

پذیرش تضمینی در دانشگاه های ترکیه

اخذ پذیرش بدون آزمون دانشگاه های ترکیه، راحت ترین و مطمئن ترین راهی است که می توانید برای تحصیل در دانشگاه‌ های این کشور انتخاب کنید. همانطور که می دانید، دانشگاه های کشور ترکیه، دانشجویان بین المللی خود را به دو شیوه مختلف پذیرش می کنند.در شیوه اول داوطلبان ملزم به شرکت در یکی از آزمون‌ های ورودی دانشگاه نظیر یوس و SAT می شوند.
این در حالی است که در شیوه پذیرش بدون آزمون، خیلی راحت و بدون دردسر؛ آن هم به صورت تضمینی، می توانید نامه پذیرش خود در دانشگاه انتخابی را دریافت کنید. دپارتمان آرتان بورس تاپ با توجه به قراردادهای همکاری متعدد خود با تمامی دانشگاه های خصوصی ترکیه؛ همچنین قراردادهای همکاری با بیش از ۱۰ دانشگاه دولتی رنک بالای این کشور، زمینه پذیرش شما در دانشگاه انتخابی را بدون شرکت در کنکور یا هر نوع آزمون ورودی دیگری فراهم می کند.
لازم به ذکر است که در شیوه پذیرش بدون آزمون، امکان تحصیل شما در تمامی رشته ‌های تحصیلی به ویژه تاپ ‌ترین آن ها نظیر پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی؛ همچنین بهترین رشته های گروه مهندسی و… وجود دارد.

پذیرش بدون آزمون دانشگاه های ترکیه برای رشته های

مشاوره از طریق تلفن

021-91303800

مشاوره از طریق واتس آپ

09229149870

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد

مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.